...
O nas

Jesteśmy tutaj, aby pomóc rodzicom w wychowaniu szczęśliwych dzieci

Wszyscy potrzebujemy wsparcia w najważniejszym okresie życia naszych dzieci

Jesteśmy przedszkolem, które kocha i dba o dzieci. Jesteśmy miejscem, gdzie każde dziecko może rozkwitać, rozwijać swoje umiejętności i czuć się kochane. Nasze przedszkole to przestrzeń, w której edukacja i zabawa idą w parze, tworząc wyjątkowe doświadczenia dla naszych pociech.

Integracja

Dążymy do stworzenia środowiska, w którym każde dziecko może czuć się zaakceptowane i włączone do grupy. Wspieramy integrację poprzez różnorodne formy zabawy i nauki, gdzie dzieci uczą się razem, dzieląc się swoimi pomysłami i doświadczeniami.

Odpowiedzialność

Odpowiedzialność to umiejętność podejmowania decyzji i działań z pełną świadomością ich konsekwencji.. Zachęcamy do samodzielności, rozwijając umiejętności planowania i podejmowania decyzji. Dzieci uczą się, że ich słowa i czyny mają wpływ na innych.

Szacunek

Szacunek wobec innych ludzi, zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych, jest fundamentalną zasadą Naszego Przedszkola. Uczymy dzieci, że każdy zasługuje na szacunek i uprzedmiotowienie. Dzięki temu nasze przedszkolaki rozwijają empatię i umiejętność współpracy.

Współpraca

Współpraca z rodzicami i opiekunami jest kluczowym elementem naszej działalności. Wierzymy, że rodzice są niezastąpionymi partnerami w edukacji swoich dzieci. Dlatego też staramy się budować otwarty i regularny dialog z rodzicami, by wspólnie dbać o rozwój każdego malucha.

Wizja

Przedszkole, gdzie kształtujemy przyszłość z uśmiechem i miłością, wspierając dzieci w odkrywaniu własnych talentów, budując solidne podstawy edukacyjne oraz promując wartości, które kształtują mądre i odpowiedzialne jednostki, gotowe na wyzwania świata.

Misja

Nasza misja to nie tylko przygotowanie dzieci do szkoły, ale także pomoc im w odkrywaniu świata i kształtowaniu wartości, które będą towarzyszyć im przez całe życie. Nasz zespół doświadczonych nauczycieli oraz pracowników przedszkola jest oddany temu zadaniu. Staramy się tworzyć atmosferę wsparcia i zrozumienia, gdzie każde dziecko może być sobą i rozwijać swoje pasje
i zdolności.
poznaj nas

Eksperci w zapewnianiu dzieciom najlepszego startu

Prezeska Zarządu Fundacji – wykształcenie z zakresu Business Administration z London Metropolitan University, uczelnia ukończona z wyróżnieniem i tytuł BA (hons) osiągnięty w 2005; – międzynarodowa kwalifikacja ACCA, czyli Association of Chartered Certified Accountants z zakresu nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem, audytu, rachunkowości zarządczej, rachunkowości finansowej, zarządzania ryzykiem, planowania strategicznego, prawa i podatków uzyskana w Londynie w latach 2006-2009; – dodatkowo znajomość języka angielskiego na poziomie native speakera nabyta podczas prawie 20-sto letniej kariery w Wielkiej Brytanii, potwierdzona tytułem Magistra Filologii Angielskiej z Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi w latach 2015-2018; – ponad 10- letnie doświadczenie na kierowniczych stanowiskach w Wielkiej Brytanii, zarządzając i wspierając zespoły w działach finansów w międzynarodowych przedsiębiorstwach; – szeroka znajomość struktury i zarządzania finansami, dzięki doświadczeniu na kierowniczych stanowiskach Managera Finansowego dla Keith Chapman (twórcy popularnych seriali dla dzieci, takich jak Bob Budowniczy, Psi Patrol, Rajdek Mała wyścigówka i wiele innych), Kierownika Działu Finansów dla firmy zajmującej się post produkcją programów telewizyjnych stacji nadawczej BBC oraz Kontrolera Finansowego w sektorze telefonii komórkowej; – od kilku lat mama dwóch cudownych chłopców, nieustannie poszukująca najbardziej adekwatnych i pozytywnych sposobów wspierania ich rozwoju.

Więcej niż tylko radosne miejsce

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.